Ключниця - це не просто місце для зберігання ключів. Вона є символом сімейної єдності і затишку. Коли всі ключі різних членів сім'ї знаходяться в одному місці, вона нагадує нам про нашу спільну путівку в житті.
У нашому домі ключниця - це маленький куточок, де зібрані ключі від наших сердець. Кожен ключ представляє когось із нас і наші спільні пригоди. Це місце, де ми зберігаємо ключі від наших мрій, цілей та моментів щастя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість ключів | 8 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 470 мм |
| Глибина ключниці | 50 мм |
| Висота ключниці | 300 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка


Відправка з 07 квітня 2026