Яскрава дерев'яна метрика, в якій поєднуються всі деталі початку маленького життя.
Колір можна обрати з нашої палітри.
Матеріал фанера вищого сорту.
Розмір рамки для фото 13*18 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Різні кольори |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 13 см |
| Висота зображення | 18 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Декоративне оформлення | Аплікація |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 40 см |
| Висота рамки | 26 см |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



Відправка з 03 квітня 2026