Яскрава дерев'яна метрика, в якій поєднуються всі деталі початку маленького життя.
Матеріал фанера вищого сорту.
Розмір фото 10*15 см
Розмір рамки 63*26 см
Розмір з фігурками 63*40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 4 шт. |
| Місткість зображень | 4 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Декоративне оформлення | Аплікація |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 63 см |
| Висота рамки | 26 см |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка


Відправка з 03 квітня 2026