
Ключниця "Поличка для ключів " Білий і натуральне дерево
750 ₴
- Під замовлення
- Код: 516
Відправка з 07 квітня 2026+380 (93) 118-08-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключниця: незамінний аксесуар для організації ключів. Завжди ключі на своєму місці, без зайвих зусиль та стресу. Нехай твій шлях до дому буде завжди легким і безпроблемним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 320 мм |
| Глибина ключниці | 80 мм |
| Висота ключниці | 450 мм |
| Вага ключниці | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка


