Ключниця: незамінний аксесуар для організації ключів. Завжди знай свої ключі на своєму місці, без зайвих зусиль та стресу. Нехай твій шлях до дому буде завжди легким і безпроблемним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага ключниці | 2 кг |
| Місткість ключів | 6 шт. |
| Висота ключниці | 250 мм |
| Глибина ключниці | 90 мм |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Матеріал | Фанера |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина ключниці | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





Відправка з 07 квітня 2026