Призначена для зберігання іграшкових машинок в дитячій кімнаті вашого малюка.
Поличка вміщає 49 машинок.
Розмір комірки 9см х 4,5см х 4,5см
Загальний розмір 45 см х 66 см
Можливо зробити будь який надпис
Матеріал фанера вищого сорту, ХДФ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір (відтінок) меблів | Береза Білий |
| Ширина (довжина) полиці | 660 мм |
| Глибина полиці | 50 мм |
| Висота полиці | 450 мм |
| Полиці | фанера |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



Відправка з 05 квітня 2026