Призначена для зберігання іграшкових машинок у дитячій кімнаті вашого малюка.
Поличка вміщує 42 машини.
Розмір осередку 9см х 4,5см х 4,5см
Загальний розмір 30 см х 66 см
Можливо зробити будь-який напис
Матеріал фанера вищого ґатунку, ХДФ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір (відтінок) меблів | Береза Білий |
| Ширина (довжина) полиці | 660 мм |
| Глибина полиці | 50 мм |
| Висота полиці | 300 мм |
| Полиці | фанера, Мдф |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴


Відправка з 05 квітня 2026