Призначена для зберігання іграшкових машинок в дитячій кімнаті вашого малюка.
Поличка вміщає 42 машинки.
Розмір комірки 10см х 8см х7см
Загальний розмір 42 см х 34 см
Можливо зробити будь який надпис
Матеріал фанера вищого сорту, ХДФ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Виробник | Hot Wheels |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір (відтінок) меблів | Береза Білий |
| Ширина (довжина) полиці | 660 мм |
| Глибина полиці | 50 мм |
| Висота полиці | 300 мм |
| Полиці | фанера, Мдф |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Немає |
| Основні | |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Наявність — дворок | Да |
| Наявність висувних шухляд | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


Відправка з 05 квітня 2026