Хочу поділитися з вами про одну чудову знахідку для організації ваших ключів - ключницю з поличкою! Це не просто звичайна ключниця, а маленьке функціональне чудо.
Завдяки поличці, ви можете не тільки зберігати ключі в одному місці, але і мати додатковий простір для розміщення різних речей. Це може бути місце для смартфонів, гаманців, невеликих предметів або навіть декоративних аксесуарів.Хочу поділитися з вами про одну чудову знахідку для організації ваших ключів - ключницю з поличкою! Це не просто звичайна ключниця, а маленьке функціональне чудо.
Завдяки поличці, ви можете не тільки зберігати ключі в одному місці, але і мати додатковий простір для розміщення різних речей. Це може бути місце для смартфонів, гаманців, невеликих предметів або навіть декоративних аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 300 мм |
| Глибина ключниці | 65 мм |
| Висота ключниці | 170 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 400 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка


Відправка з 07 квітня 2026