Dream House - мрія кожного дому. Її стильний дизайн і практичність створять ідеальну організацію для ваших ключів. Забудьте про загублені ключі - з Dream House вони завжди будуть знаходитися в одному місці. Ключниця, яка перетворить ваш дім на справжню казку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість ключів | 6 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 450 мм |
| Глибина ключниці | 65 мм |
| Висота ключниці | 290 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка


Відправка з 07 квітня 2026