Надзвичайно практична та функціональна річ для раціонального розподілення коштів.
Колір можливо обрати з нашої палітри.
Надписи змінюємо
Матеріал фанера вищого сорту
На скарбничку безкоштовно можливо нанести будь яку іншу картинку та надпис.
За детальною інформацією звертайтесь за номером
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴




