Подарунок для всіх любителів милого!
Ми представляємо вам наш чарівний подарунковий бокс у формі ведмедика!
Цей чудовий подарок викличе радість і посмішку у всіх, хто його отримає. Ведмедик-подарунковий бокс - це не тільки солодка сюрприз, але й чудова можливість виразити свою турботу і любов до близьких людей.
Матеріал ХДФ білого кольору
За детальною інформацією звертайтесь за номером
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | МДФ |
| Тип | Коробка |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


Відправка з 12 квітня 2026