Дитяча абетка - це магічний шлях до світу знань і веселощів! З нею малюки знайомляться з літерами, розвивають моторику і творчість. Кожна буква - це крок до успіху і відкриття нових слів. Давайте разом зануримося у цю чудову ігрову пригоду!
Матеріал білий МДФ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість складових елементів | 34 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 370 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика | Алфавит |
| Вікова група | Від 2 років |
| Тип | Гра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴







Відправка з 12 квітня 2026