Коробочка стане чудовим чудовим доповненням до будь якого подаруночку.
Матеріал ХДФ
За детальною інформацією звертайтесь за номером
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Форма | Фігурна |
| Діаметр | 250 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | МДФ |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴




Відправка з 12 квітня 2026