Знайомтеся з ключницею Lodge - ідеальним спутником для вашого господарства. Зроблена з якісного матеріалу, вона не тільки зберігає ваші ключі в безпечності, але і додає нотку стилю до вашого входу. Лодж - ваш надійний помічник на кожен день.
Розмір для фото 9*13 Кількість гачків 5 шт
Матеріал фанера вищого сорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Висота ключниці | 250 мм |
| Глибина ключниці | 85 мм |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Матеріал | Фанера |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина ключниці | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



Відправка з 07 квітня 2026