Коробочка стане відмінним відмінним доповненням до будь-якого подарунка.
Матеріал ХДФ білого кольору.
Матеріал ХДФ білого кольору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Матеріал | МДФ |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴







Відправка з 12 квітня 2026