
Подарунковий бокс до 8 березня "Книжка"
270 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 2204.00
Відправка з 12 квітня 2026+380 (93) 118-08-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробочка стане чудовим чудовим доповненням до будь якого подаруночку.
Матеріал ХДФ
За детальною інформацією звертайтесь за номером
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Вага | 1 г |
| Стан | Нове |
| Тематика изделия | День Святого Валентина, весілля, романтика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | МДФ |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴

