Сімейне дерево це унікальний декор та найкращий подарунок для ваших близьких.
Фоторамки 8шт розміром 10*15 см
Матеріал фанера вищого сорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість зображень | 8 шт. |
| Висота зображення | 15 см |
| Кількість віконець | 8 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Чорний |
| Ширина зображення | 10 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 110 см |
| Ширина рамки | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка


Відправка з 03 квітня 2026