На фото ви бачите фотометрику яка містить ім'я дитини, фігурки на яких нанесені дата, час, вага та зріст новонародженого. За вашим бажанням можна додати знак зодіаку.
Одна рамка розрахована під фото формату 10*15 см, Серце 13*18 см
В комплекті іде скло замінник.
Колір рамки можна обрати з нашої палітри.
Рамка виготовляється з дерева( фанера вищого сорту) та деякі деталі з МДФ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Рожевий |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 3 шт. |
| Місткість зображень | 3 шт. |
| Ширина зображення | 13 см |
| Висота зображення | 18 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Декоративне оформлення | Аплікація |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 65 см |
| Висота рамки | 30 см |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



Відправка з 03 квітня 2026