Сімейне дерево це унікальний декор та найкращий подарунок для ваших близьких.
Фоторамки 6шт розміром 15*21
Колір можна обрати з нашої палітри.
Матеріал фанера вищого сорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість зображень | 6 шт. |
| Висота зображення | 21 см |
| Кількість віконець | 6 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Чорний |
| Ширина зображення | 15 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 100 см |
| Ширина рамки | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка


Відправка з 03 квітня 2026