Матеріал ДВП білого кольору.
На скарбничку безкоштовно можливо нанести будь яку іншу картинку та надпис.
За детальною інформацією звертайтесь за номером
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Колір | Білий |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴





