Скарбничка для незламних Українців
Наша новинка.
Скарбничка розрахована на 200 днів, за бажанням можна додати будь який надпис, герб об'ємний
Матеріал ДВП білий.
За детальною інформацією звертайтесь за номером
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴





