Скарбничка на 183 днів, за які легко та непомітно відкладаючи кожного дня від 1 до 183 грн можна накопичити 16836 грн.
Матеріал ДВП білого кольору.
На скарбничку безкоштовно можливо нанести будь яку іншу картинку та надпис.
За детальною інформацією звертайтесь за номером
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴



