Збирати на Мрію стане цікавіше з нашою скарбничкою.
Оригінальна скарбничка для подарунку.
За допомогою неї ви зможете легко та непомітно за 183 дні назбирати 16836 грн
Матеріал: ДВП білого кольору.
За детальною інформацією звертайтесь за номером
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴




