Скарбничка на 365 днів, за які легко та непомітно відкладаючи кожного дня від 1 до 365 грн можна накопичити 66795 грн.
Кожного дня кладемо в скарбничку будь яку суму та закреслюємо її в таблиці.
Матеріал ДВП білого кольору.
На скарбничку безкоштовно можливо нанести будь яку іншу картинку та надпис.
За детальною інформацією звертайтесь за номером
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Колір | Білий |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



