Ключниця: незамінний аксесуар для організації ключів. Завжди знай свої ключі на своєму місці, без зайвих зусиль та стресу. Нехай твій шлях до дому буде завжди легким і безпроблемним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 400 мм |
| Глибина ключниці | 95 мм |
| Висота ключниці | 300 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



Відправка з 07 квітня 2026