Кожен з нас має мрію і часто ця мрія пов'язана з фінансовими затратами і щоб її втілити в реальність ми збираємо кошти.
З скарбничкою збирати стає простіше.
Матеріал ДВП білий.
За детальною інформацією звертайтесь за номером
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Колір | Білий |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴





