
Поличка для машинок на 42 комірки + кабіна. Hot Wheels
1 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 1401.15
Відправка з 05 квітня 2026+380 (93) 118-08-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначена для зберігання іграшкових машинок в дитячій кімнаті вашого малюка.
Поличка вміщає 42 машинки.
Розмір комірки 9см х 4,5см х 4,5см
Загальний розмір 49 см х 94 см
Можливо зробити будь який надпис
Матеріал фанера вищого сорту, ХДФ
За детальною інформацією звертайтесь за номером
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Виробник | Hot Wheels |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір (відтінок) меблів | Береза Білий |
| Ширина (довжина) полиці | 950 мм |
| Глибина полиці | 50 мм |
| Висота полиці | 520 мм |
| Полиці | фанера |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Немає |
| Основні | |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Наявність висувних шухляд | Немає |
| Наявність — дворок | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴

